Strona główna NISKO Potrącił pieszego idącego poboczem. Mimo reanimacji, 42-latek zmarł

Potrącił pieszego idącego poboczem. Mimo reanimacji, 42-latek zmarł

0
Reklama

Niżańscy policjanci, pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Nisku, na krajowej 19. Kierujący renaultem potrącił idącego poboczem mężczyznę. Niestety mimo reanimacji życia 42-letniego pieszego, nie udało się uratować. Apelujemy do pieszych o noszenie elementów odblaskowych po zmroku, szczególnie poza terenem zabudowanym.

Wczoraj przed godz. 21, na drodze relacji Nisko – Nowosielec, jest to odcinek krajowej 19, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 61-latek, kierujący renaultem trafickiem, podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego, potrącił pieszego, idącego lewą stroną jezdni.

Reklama

Pomimo reanimacji życia 42-letniego mężczyzny, nie udało się uratować. Jak ustalono pieszy nie posiadał elementów odblaskowych. Kierujący renaultem w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniać będą dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.

Przypominamy i apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze oraz o noszeniu elementów odblaskowych przez pieszych. Pamiętajmy – odblaski ratują nasze życie!

Reklama
Poprzedni artykułŚmiertelny wypadek w Dzikowcu. 40-latek zmarł na miejscu
Następny artykułPodkarpacki Kongres Gospodarczy już 27 października w G2A Arena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj