Strona główna TARNOBRZEG Poszukiwany do odbycia kary wpadł, bo jechał na gapę pociągiem

Poszukiwany do odbycia kary wpadł, bo jechał na gapę pociągiem

0
Reklama

Poszukiwany mężczyzna wpadł, gdy jechał pociągiem bez biletu, w przeciwnym kierunku niż zamierzał. Gdy zareagował agresją, musieli interweniować policjanci. Okazało się, że pijany 44-latek jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna ostatecznie podróż „na gapę” zakończył w zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższe 5 miesięcy.

We wtorek przed godz. 16, tarnobrzescy policjanci otrzymali zgłoszenie o pasażerze „na gapę”, który jechał pociągiem relacji Rzeszów–Stalowa Wola. Brak biletu nie umknął uwadze kontrolerów,. Na dodatek „gapowicz” był pod silnym działaniem alkoholu i twierdził, że jedzie do Dębicy.

Reklama

Gdy konduktor polecił mężczyźnie opuścić pociąg na najbliższej stacji kolejowej, ten zaczął się awanturować.

Na miejscu interweniowali policjanci. Funkcjonariusze ustalili tożsamość pasażera. Był nim 44-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania.

Podczas prowadzonych czynności okazało się, że jest on osobą poszukiwaną w celu odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie wydanych za nim, przez Sąd Rejonowy w Dębicy, dwóch nakazów.

44-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a następnie został przewieziony do zakładu karnego celem odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności.

Poprzedni artykuł42-latek pobity i okradziony. Za rozbój odpowie para z Wiązownicy
Następny artykułUkradł rower, a później sprzedał go znajomej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!