Strona główna KOLBUSZOWA Ukradł rower, a później sprzedał go znajomej

Ukradł rower, a później sprzedał go znajomej

0
Reklama

Za kradzież odpowie mieszkaniec gminy Dzikowiec, który najpierw ukradł rower, a następnie sprzedał go swojej znajomej. Zaparkowany przy szkole w Wilczej Woli jednoślad, rozpoznał jego właściciel, któremu rower skradziono na początku maja. Mężczyzna powiadomił Policję.

Na początku maja, do Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej zgłosił się mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który powiadomił o kradzieży roweru. Z jego relacji wynikało, że pojazd został skradziony w rejonie stadionu w Dzikowcu. Policjanci przyjęli zgłoszenie i wszczęli postępowanie w tej sprawie.

Reklama

Kilka dni temu mężczyzna powiadomił policjantów, że rozpoznał swój rower wśród jednośladów zaparkowanych przy szlkole w Wilczej Woli. Policjanci  przyjechali we wskazane miejsce i ustalili, że w ostatnim czasie rower użytkował jeden z uczniów. Jak się okazało, jego rodzice zakupili rower na początku maja od znajomego.

Policjanci dotarli do wskazanego mieszkańca gminy Dzikowiec, który potwierdził, że sprzedał rower. Przyznał, że zabrał zaparkowany w rejonie stadionu w Dzikowcu pojazd, bo sądził, że ktoś go pozostawił.

Policjanci zabezpieczyli odzyskany jednoślad. W sprawie trwają dalsze czynności.

Reklama
Poprzedni artykułPoszukiwany do odbycia kary wpadł, bo jechał na gapę pociągiem
Następny artykułPijany jechał kosiarką do trawy. Przewoził piwo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj