Strona główna PRZEWORSK Kobieta i mężczyzna odpowiedzą za jazdę pod wpływem

Kobieta i mężczyzna odpowiedzą za jazdę pod wpływem

0
Reklama

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, przeworscy policjanci prowadzą działania, które mają na celu eliminowanie z dróg nietrzeźwych kierujących.Tylko podczas tego tygodnia policjanci zatrzymali kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę na „podwójnym gazie”.

Wczoraj, po godz. 9, na ul. Jagiellońskiej w Przeworsku, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej peugeota, którym kierowała 38-letnią mieszkankę gminy Przeworsk. Policjanci wyczuli alkohol od kobiety. Badanie stanu trzeźwości kierującej wykazało promil alkoholu w jej organizmie.

Reklama

W środę, po godz. 13, policjanci z Kańczugi w miejscowości Zalesie, zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Fiat Uno. Tor jazdy kierowcy wskazywał, iż może znajdować się on pod działaniem alkoholu. Podczas kontroli okazało się, że 65-letni mieszkaniec gminy Zarzecze, miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Za kierowanie pojazdami w stanie nietrzeźwości odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im wysoka kara pieniężna, zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!