Strona główna ROPCZYCE Poszukiwani listami gończymi już w rękach policji

Poszukiwani listami gończymi już w rękach policji

0
Reklama

Policjanci z wydziału kryminalnego ropczyckiej komendy zatrzymali dwie osoby poszukiwane listami gończymi. 36-latka została skazana za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego, a 52-latek za przestępstwo narkotykowe. Kobieta trafiła do zakładu karnego na dwa miesiące, natomiast jej znajomy spędzi tam najbliższe cztery miesiące.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach prowadzili czynności mające na celu zatrzymanie 36-letniej mieszkanki Ropczyc. Kobieta była poszukiwana na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Ropczycach. Miała do odbycia karę dwóch miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Wczoraj, mundurowi uzyskali informacje, że była ona widziana w towarzystwie mężczyzny, na jednej z ropczyckich ulic. Funkcjonariusze potwierdzili tę informację. 36-latka została zatrzymana.

Reklama

Jak się okazało towarzyszący jej 52-latek również był poszukiwany. List gończy za mężczyzną został wydany przez Sąd Rejonowy Wrocław – Krzyków. Mężczyzna był poszukiwany za przestępstwa narkotykowe. On także został zatrzymany. Teraz mieszkaniec Rzeszowa najbliższe cztery miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Reklama
Poprzedni artykuł80 lat temu zmarł Jan Bytnar „Rudy”
Następny artykułZderzenie motocyklisty z osobówką. Jedna osoba poszkodowana

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj