Strona główna TARNOBRZEG Policjanci pobiegli dla chorej Marysi

Policjanci pobiegli dla chorej Marysi

0
Reklama

Tarnobrzescy policjanci wzięli udział w akcji charytatywnej „Biegamy i Pomagamy”, który trwa nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Każdy kilometr przeliczony na pieniądze, będzie przeznaczony na rehabilitację małej Marysi, chorej na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Przyjaciół Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej i Domu Dziecka w Tarnobrzegu. W akcji udział wziął I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu podinsp. Rajmund Murek.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu włączyli się w akacje charytatywną „Biegamy i Pomagamy”. Przedsięwzięcie zaplanowano od 29 maja do 2 czerwca, między godziną 17 a 19. Uczestnicy mogą pokonać dystans nad Jeziorem Tarnobrzeskim w dowolny sposób – biegiem lub pieszo. Bohaterką tegorocznej akcji jest niepełnosprawna Marysia z Tarnobrzega.

Pięciolatka choruje na rdzeniowy zanik mięśni, kluczem do rozwoju jej umiejętności jest intensywna rehabilitacja. Dochód z akcji, w której liczy się każdy kilometr ma pomóc w zakupie chodzika dla dziewczynki.

Reklama

Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Przyjaciół Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej i Domu Dziecka w Tarnobrzegu. W biegu wziął udział I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu podinsp. Rajmund Murek.

Poprzedni artykułUmorzono postępowanie wobec policjantki z Kolbuszowej
Następny artykułNajechał rowerem elektrycznym na rowerzystkę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!