Strona główna WIADOMOŚCI Podkarpacie kończy ferie. Wzmożony ruch na drogach

Podkarpacie kończy ferie. Wzmożony ruch na drogach

0
Reklama

Dzieci z województwa podkarpackiego kończą dziś zimowe ferie. Na drogach należy spodziewać się wzmożonego ruchu związanego z powrotami z zimowego wypoczynku. Jednak to nie koniec policyjnych działań, ponieważ ferie zimowe rozpoczną się w innych województwach, z których dzieci i młodzież będą przyjeżdżać na zimowy wypoczynek na Podkarpacie. Nadrzędnym celem działań Policji, prowadzonych w ramach akcji „Bezpieczne ferie”, jest zapewnienie bezpieczeństwa i porządku na drogach, ale także spotykanie się z dziećmi i przypominanie im o bezpiecznym wypoczynku.

Ferie zimowe kończą dziś uczniowie z województw – podkarpackiego, lubelskiego, łódzkiego, pomorskiego i śląskiego. W związku z tym należy spodziewać się wzmożonego ruchu na drogach. Policjanci zwrócą szczególną uwagę na sposób przewożenia dzieci, zarówno w autobusach, jak i w samochodach osobowych. Będą też kontrolować prędkość pojazdów i sprawdzać stan trzeźwości kierujących, a w przypadku przewozów autobusowych czas pracy kierowców.

Reklama

Koniec zimowych ferii dla podkarpackich uczniów, nie kończy policyjnych działań związanych z „Bezpiecznymi feriami”. Zimowy wypoczynek zaczyna się, lub właśnie trwa, dla dzieci z innych województw. Na Podkarpaciu mamy wiele atrakcyjnych miejsc na spędzenie ferii. Dlatego policjanci nadal będą spotykać się z dziećmi wypoczywającymi na terenie naszego województwa i rozmawiać z nimi o bezpieczeństwie.

Reklama
Poprzedni artykułIMGW ostrzega: Marznące opady i gołoledź. Będzie ślisko
Następny artykułJak uzyskać certyfikat ISO 9001? Etapy certyfikacji ISO 9001

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj