Strona główna WIADOMOŚCI Podkarpacie kończy ferie. Wzmożony ruch na drogach

Podkarpacie kończy ferie. Wzmożony ruch na drogach

0
Reklama

Dzieci z województwa podkarpackiego kończą dziś zimowe ferie. Na drogach należy spodziewać się wzmożonego ruchu związanego z powrotami z zimowego wypoczynku. Jednak to nie koniec policyjnych działań, ponieważ ferie zimowe rozpoczną się w innych województwach, z których dzieci i młodzież będą przyjeżdżać na zimowy wypoczynek na Podkarpacie. Nadrzędnym celem działań Policji, prowadzonych w ramach akcji „Bezpieczne ferie”, jest zapewnienie bezpieczeństwa i porządku na drogach, ale także spotykanie się z dziećmi i przypominanie im o bezpiecznym wypoczynku.

Ferie zimowe kończą dziś uczniowie z województw – podkarpackiego, lubelskiego, łódzkiego, pomorskiego i śląskiego. W związku z tym należy spodziewać się wzmożonego ruchu na drogach. Policjanci zwrócą szczególną uwagę na sposób przewożenia dzieci, zarówno w autobusach, jak i w samochodach osobowych. Będą też kontrolować prędkość pojazdów i sprawdzać stan trzeźwości kierujących, a w przypadku przewozów autobusowych czas pracy kierowców.

Reklama

Koniec zimowych ferii dla podkarpackich uczniów, nie kończy policyjnych działań związanych z „Bezpiecznymi feriami”. Zimowy wypoczynek zaczyna się, lub właśnie trwa, dla dzieci z innych województw. Na Podkarpaciu mamy wiele atrakcyjnych miejsc na spędzenie ferii. Dlatego policjanci nadal będą spotykać się z dziećmi wypoczywającymi na terenie naszego województwa i rozmawiać z nimi o bezpieczeństwie.

Reklama
Poprzedni artykułIMGW ostrzega: Marznące opady i gołoledź. Będzie ślisko
Następny artykułJak uzyskać certyfikat ISO 9001? Etapy certyfikacji ISO 9001

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!