Strona główna SANOK Pijany kierowca jaguara wjechał w ogrodzenie. Miał sądowy zakaz i był poszukiwany

Pijany kierowca jaguara wjechał w ogrodzenie. Miał sądowy zakaz i był poszukiwany

0
Reklama

Sanoccy policjanci zatrzymali 31-latka, który w stanie nietrzeźwości i z sądowym zakazem kierowania pojazdami, wjechał jaguarem w ogrodzenie prywatnej posesji. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Z policyjnego aresztu, został przewieziony do zakładu karnego.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek, około godz. 6 rano, w Sanoku. Kierujący pojazdem marki Jaguar, 31-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji. Podczas czynności na miejscu zdarzenia okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Wstępne badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo od mężczyzny pobrano krew do badań. Ponadto 31-latek posiadał aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Reklama

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Po wykonaniu czynności procesowych mieszkaniec województwa mazowieckiego został przewieziony do zakładu karnego.

Reklama
Poprzedni artykułDworzec kolejowy w Czarnej już oddany do użytku
Następny artykułRok temu zmarł ks. prał. Tadeusz Biały, duszpasterz młodzieży AP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj