Strona główna KROSNO Pijana wjechała do rowu i chciała uciec z miejsca zdarzenia

Pijana wjechała do rowu i chciała uciec z miejsca zdarzenia [foto]

0
Reklama

Około 2,5 promila alkoholu w organizmie miała kierująca audi, która wjechała do przydrożnego rowu w Krościenku Wyżnym. Chcąc uniknąć odpowiedzialności, 38-latka oddaliła się z miejsca zdarzenia, jednak szybko została zatrzymana. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości kobiecie grozi kara pozbawienia wolności, a także wysoka grzywna.

Wczoraj około godz. 21, służby ratownicze zostały zaalarmowane o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego w rejonie skrzyżowania ul. Kasztanowej i Dworskiej w Krościenku Wyżnym. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierująca audi, podróżując w kierunku Krosna, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu.

Reklama

Kierująca o własnych siłach wydostała się z samochodu i chcąc uniknąć odpowiedzialności, oddaliła się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb. Policjanci ustalili rysopis kobiety i chwilę później zatrzymali ją na ul. Północnej w Krościenku Wyżnym.

38-latka miała około 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta nie potrzebowała pomocy medycznej. Kilka razy zmieniała przedstawiany przez siebie opis zaistniałej kolizji, poddając w wątpliwość fakt, że w chwili zdarzenia siedziała za kierownicą audi. 38-latka trafiła do policyjnego aresztu, straciła swoje prawo jazdy, a jej samochód został odholowany na parking strzeżony.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwej kierującej. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości kobiecie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, a także wysoka grzywna.

Reklama
Poprzedni artykułPijani rodzice zajmowali się dwumiesięcznym niemowlęciem
Następny artykułNowa inwestycja energii odnawialnej w pow. tarnobrzeskim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!