Strona główna TARNOBRZEG Pędził przez miasto 112 km/h. Stracił prawo jazdy i dostał 2000 zł...

Pędził przez miasto 112 km/h. Stracił prawo jazdy i dostał 2000 zł mandatu

0
Reklama

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy za znaczne przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Tym razem policjanci z grupy SPEED, zatrzymali do kontroli drogowej 28-latka, który kierował dacią. Mężczyzna jechał przez Tarnobrzeg, z prędkością 112 km/h. Kierowca stracił prawo jazdy i otrzymał mandat w wysokości 2 tysięcy złotych.

W dalszym ciągu nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Wczoraj, policjanci z grupy SPEED kontrolowali prędkość na ulicy Warszawskiej w Tarnobrzegu. Po godz. 14, mundurowi zauważyli jadący z dużą prędkością samochód osobowy marki Dacia.

Reklama

Podczas pomiaru prędkości, wykonanego za pomocą laserowego miernika, okazało się, że pojazd poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością 112 km/h.

Dacią kierował 28-letni obywatel Ukrainy, który stracił prawo jazdy na trzy miesiące i otrzymał mandat w wysokości 2 tysięcy złotych.

Po raz kolejny apelujemy do kierujących, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także jechali wolniej w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności. Pamiętajmy, że na drodze jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale również za innych uczestników ruchu drogowego!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!