Strona główna WIADOMOŚCI Nowe pojazdy trafiły do podkarpackiej KAS

Nowe pojazdy trafiły do podkarpackiej KAS

0
Reklama

11 nowych samochodów trafiło do  Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu.  Pojazdy wspomagające realizację zadań wykonywanych przez funkcjonariuszy Służby Celno- Skarbowej, przekazał w poniedziałek 30 stycznia br. Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

Jak podkreślił Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Witold Mrozek:  „Jestem przekonany, że doposażenie w nowe pojazdy szybko zaprocentuje i pomoże funkcjonariuszom podkarpackiej Krajowej Administracji Skarbowej w jeszcze bardziej efektywnej realizacji zadań. 
Liczę na to, że wykorzystanie przekazywanych dziś pojazdów w działaniach funkcjonariuszy Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego przyczyni się do skutecznego zwalczania szarej strefy oraz zwiększenia wpływów do budżetu naszego państwa”.

Reklama

Kluczyki do nowych pojazdów odebrał z rąk dyrektora Z-ca Naczelnika Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu st. asp. Tomasz Mamczura.

Wartość przekazanych pojazdów Kia Ceed przekracza 1milion zł. Zakup dziesięciu z nich sfinansowany został ze środków uchwały modernizacyjnej. Jeden samochód został kupiony ze środków Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.  Zakupy zrealizowane zostały w drodze przetargu organizowanego przez Izbę Administracji Skarbowej we Wrocławiu.

To największe zakupy pojazdów w podkarpackiej Służbie Celno-Skarbowej od 2018 roku, kiedy kupiono 20 samochodów,  w tym m.in. pojazd typu mobilne laboratorium.

Reklama
Poprzedni artykułSpodnie cargo czy legginsy? Co będzie modne w 2023?
Następny artykułWspominają leśników w Powstaniu Styczniowym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj