Strona główna SPORT Nowe fakty ws. śmierci Artura Kupca, znanego trenera i piłkarza

Nowe fakty ws. śmierci Artura Kupca, znanego trenera i piłkarza

0
Fot. Broń Radom
Reklama

W poniedziałek informowaliśmy o śmierci wieloletniego trenera Siarki Tarnobrzeg, Artura Kupca. Portal WP Sportowe Fakty poinformował o nowych faktach ws. śmierci piłkarza.

W rozmowie z portalem, brat Artura Kupca stwierdził, że: „Zobaczyłem, że bratowa dzwoni o 7.05. Przeczuwałem coś złego – mówi Wojciech Kupiec, brat Artura. – Nikt z nas nie mógł się tego spodziewać. Artur normalnie żył, nie chorował, nie skarżył się na nic. Koroner stwierdził problemy z krążeniem i oddychaniem”- powiedział Wojciech Kupiec, brat zmarłego.

Reklama

Rodzina oskarża pogotowie o zbyt późny przyjazd do reanimowanego już pacjenta. W dodatku załoga karetki pojawiła się bez lekarza.

Brat zmarłego w wywiadzie dodał: „Dopiero co planowali wspólne święta, mieli je spędzić jak zawsze u rodziców z rodzinami. – Trudno powiedzieć, co było przyczyną. Pracował w szkole, ale od sierpnia nie był w żadnym klubie, więc nie miał żadnych dodatkowych stresów związanych z pracą trenera”.

Jako trener Kupiec pracował do 24 sierpnia 2021 w Broni Radom. W sezonie 2012/13 prowadził zespół Siarki Tarnobrzeg w II lidze. Miał 49 lat.

źr. WP Sportowe Fakty

Reklama
Poprzedni artykułRusza kolejna edycja „Ferii z WOT” na Podkarpaciu
Następny artykułWypadek w Przeworsku. Do szpitala trafiły trzy poszkodowane osoby

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj