Strona główna SPORT Nowe fakty ws. śmierci Artura Kupca, znanego trenera i piłkarza

Nowe fakty ws. śmierci Artura Kupca, znanego trenera i piłkarza

0
Fot. Broń Radom
Reklama

W poniedziałek informowaliśmy o śmierci wieloletniego trenera Siarki Tarnobrzeg, Artura Kupca. Portal WP Sportowe Fakty poinformował o nowych faktach ws. śmierci piłkarza.

W rozmowie z portalem, brat Artura Kupca stwierdził, że: „Zobaczyłem, że bratowa dzwoni o 7.05. Przeczuwałem coś złego – mówi Wojciech Kupiec, brat Artura. – Nikt z nas nie mógł się tego spodziewać. Artur normalnie żył, nie chorował, nie skarżył się na nic. Koroner stwierdził problemy z krążeniem i oddychaniem”- powiedział Wojciech Kupiec, brat zmarłego.

Reklama

Rodzina oskarża pogotowie o zbyt późny przyjazd do reanimowanego już pacjenta. W dodatku załoga karetki pojawiła się bez lekarza.

Brat zmarłego w wywiadzie dodał: „Dopiero co planowali wspólne święta, mieli je spędzić jak zawsze u rodziców z rodzinami. – Trudno powiedzieć, co było przyczyną. Pracował w szkole, ale od sierpnia nie był w żadnym klubie, więc nie miał żadnych dodatkowych stresów związanych z pracą trenera”.

Jako trener Kupiec pracował do 24 sierpnia 2021 w Broni Radom. W sezonie 2012/13 prowadził zespół Siarki Tarnobrzeg w II lidze. Miał 49 lat.

źr. WP Sportowe Fakty

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!