Strona główna KROSNO Niespodziewany podarunek. Dom Dziecka pod Krosnem otrzymał skrzynię pieniędzy i słodyczy

Niespodziewany podarunek. Dom Dziecka pod Krosnem otrzymał skrzynię pieniędzy i słodyczy

0
Reklama

„To był sobotni zwykły poranek, taki jak każdy inny, choć wakacyjny”. Tak będą mogli opowiadać nieliczni świadkowie sobotniego wydarzenia, którego przebieg wygląda niczym scenariusz filmowy. O godzinie 7 rano wychowawca domu dziecka w Długiem koło Krosna zauważył mężczyznę podrzucającego przed budynek metalową skrzynię. Człowiek ten zdążył się oddalić, zanim opiekun dzieci wyszedł na zewnątrz. Odczytał jedynie napis znajdujący się na pozostawionym przedmiocie: „Proszę się nie bać. Paczka to darowizna, nic groźnego”. Wbrew tej informacji przezorny wychowawca poinformował dyrektora placówki, a ten wezwał policję.

Nieznajomy po odejściu z miejsca zadzwonił do redakcji portalu Krosno112.pl podając hasło do kłódki zabezpieczającej skrzynkę w Długiem. Po konsultacji z placówką dziennikarze podali kod 7777, którym w obecności policji otworzono pakunek. Wewnątrz znajdowało się 100 tysięcy złotych, a resztę miejsca wypełniały słodycze.

Reklama

Znalezisko otworzył jeden z wezwanych na miejsce policjantów. Okazało się, że w środku jest mnóstwo słodyczy, a ponadto 100 tysięcy złotych w gotówce w 100-złotowych banknotach.

Policja krośnieńska bada czy pieniądze nie pochodzą z nielegalnego źródła.

Poprzedni artykułWybory Parlamentarne 2023. Na kogo zagłosują mieszkańcy Podkarpacia? [ANKIETA]
Następny artykułJasło: Od poniedziałku utrudnienia na ulicach Bieszczadzkiej i Lwowskiej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!