Strona główna PRZEMYŚL Niemal 4 promile u kierującego citroenem

Niemal 4 promile u kierującego citroenem

0
Reklama

30-letni mieszkaniec gminy Stubno odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz jazdę bez uprawnień. Mężczyzna prowadził pojazd mając 3,8 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj, po godz.15, w Chałupkach Dusowskich, funkcjonariusze z komisariatu w Medyce zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Citroen. Podczas kontroli, badanie stanu trzeźwości wykazało, że 30-latek, miał ponad 3,8 promila alkoholu w organizmie.

Reklama

Dodatkowo mundurowi ustalili, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, obowiązujący go do 2026 roku. Teraz mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie po użyciu alkoholu oraz złamanie sądowego zakazu. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policja apeluje o rozwagę i odpowiedzialność do wszystkich uczestników ruchu drogowego. Siadając za kierownicę po alkoholu stwarzamy zagrożenie dla życia i zdrowia swojego oraz innych. Na drodze zachowujmy szczególną ostrożność oraz stosujmy się do zasady ograniczonego zaufania!

Reklama
Poprzedni artykułZapowiedź zmian w edukacji 
Następny artykuł HSW przekazała pierwsze zdalnie Sterowane Systemy Wieżowe 30 mm

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!