Strona główna BIESZCZADY „Niech święta radosne będą”. Kolejna edycja mikołajkowej akcji

„Niech święta radosne będą”. Kolejna edycja mikołajkowej akcji

0
Reklama

Stowarzyszenie Bieszczadzka Inicjatywa Narodowa już po raz dziewiąty organizuje akcję charytatywną  „Niech Święta Radosne Będą” której celem jest zebranie darów i datków na paczki świąteczne dla potrzebujących. Co roku wolontariusze obdarowują koło czterdziestu maluchów. Jest to bardzo szczytny cel, gdyż paczka jest czasami jedyną, jaką dostaną te dzieci na święta od św. Mikołaja.

Organizatorzy akcji piszą: Datki zbieramy do puszek, które są rozstawiane w sklepach i lokalach w Ustrzykach Dolnych oraz liczymy na wpłaty darczyńców na konto stowarzyszenia. Całość zebranej kwoty przeznaczamy na paczki my sami robimy to tylko dla uśmiechu dzieci.

Reklama

Finał zbiórki i rozdanie paczek co roku odbywa się przed Świętami Bożego Narodzenia w kawiarni „Piwniczka” gdzie organizujemy imprezę mikołajową a św. Mikołaj rozdaje dzieciom paczki.  Dzieci, które obdarowujemy paczkami to podopieczni gminnego MOPS-u oraz powiatowego PCPR-u.

Stowarzyszenie Bieszczadzka Inicjatywa Narodowa działa legalnie, posiadamy Nip  689 123 38 25, REGON 364885640 oraz KRS 0000626637  a każda nasza zbiórka „Niech Święta Radosne Będą” jest zgłoszona i rozliczana w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji. Tegoroczna   pod nr 2021/3132/OR. Numer konta Stowarzyszenia Bieszczadzka Inicjatywa Narodowa Konta 72 1240 2366 1111 0010 7012 8562. Stowarzyszenie Bieszczadzka Inicjatywa Narodowa, ul Nowa 3/3, 38-70 Ustrzyki Dolne- podają przedstawiciele stwarzyszenia.

Reklama
Poprzedni artykułKomunikat dla turystów odwiedzających Chatkę Puchatka
Następny artykułWydział Usług Lotniczych w Mielcu ma nowego właściciela
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj