Strona główna JASŁO Nie chciał się wylegitymować. Mówił, że jest suwerenem

Nie chciał się wylegitymować. Mówił, że jest suwerenem

0
Reklama

W poniedziałek przed godz. 15, mundurowi z referatu patrolowo-interwencyjnego jasielskiej jednostki, zostali wezwani na ul. Chopina w Jaśle. Tam, młody mężczyzna miał uderzać pięściami w okna jednego z bloków. Policjanci, na klatce schodowej zastali osobę opisaną w zgłoszeniu. Mężczyzna był pobudzony i głośno krzyczał. Funkcjonariusze ustalili, że chciał dostać się do jednego z mieszkań, w którym przebywała jego była partnerka. Miał też uderzać i kopać w drzwi wejściowe, uszkadzając je. Mężczyzna w trakcie interwencji zachowywał się agresywnie i używał słów nieprzyzwoitych w stosunku do policjantów. Odmówił podania danych mówiąc, że jest suwerenem.

Został poinformowany, że jeśli nie będzie stosował się do poleceń, to zgodnie z prawem, policjanci użyją wobec niego środków przymusu bezpośredniego. Awanturnik nie posłuchał, więc funkcjonariusze użyli wobec niego siły oraz założyli mu kajdanki. Wtedy mężczyzna zaczął się szarpać i kopnął policjantkę. Interwencja została zarejestrowana na kamerach nasobnych policjantów, w które są wyposażeni.

Reklama

Mundurowi zatrzymali mężczyznę. W komendzie ustalili jego dane. 23-latek trafił do policyjnego aresztu. Został przesłuchany i częściowo przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za popełnione przestępstwa i wykroczenia, mieszkaniec powiatu jasielskiego będzie teraz odpowiadał przed sądem.

Reklama
Poprzedni artykułDriftował po śliskiej drodze. Jazdę zakończył w rowie
Następny artykułPilnie potrzeba krwi!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!