Strona główna LUBACZÓW Narkotyki na festiwalu w Cieszanowie. Posiadacze staną przed sądem

Narkotyki na festiwalu w Cieszanowie. Posiadacze staną przed sądem

2
Reklama

Podczas trwającej trzy dni imprezy masowej w Cieszanowie policjanci zabezpieczyli narkotyki. Trzy osoby zostały zatrzymane. Wszystkie usłyszały zarzuty posiadania środków odurzających. Teraz za przestępstwa odpowiedzą przed sądem.

Policjanci zabezpieczający festiwal w Cieszanowie, zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. W piątek po godz. 22, funkcjonariusze wydziału kryminalnego lubaczowskiej komendy zauważyli mężczyznę, który na telefonie komórkowym skręcał bibułę z suszem roślinnym. Gdy policjanci podeszli do tego mężczyzny, nerwowo ukrył w dłoni skręta. Funkcjonariusze wyczuli specyficzny zapach marihuany i zabezpieczyli skręta, a 25-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego zatrzymali.

Do kolejnych dwóch zatrzymań doszło w sobotę. Kryminalni patrolujący rejon pól namiotowych w obrębie festiwalu, około godz. 19, zauważyli mężczyznę, który w ręku trzymał woreczek z zawartością suszu roślinnego. Zawartość woreczka wzbudziła podejrzenia funkcjonariuszy. Wylegitymowali mężczyznę i zabezpieczyli woreczek, w którym jak się okazało była marihuana i haszysz. Policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca województwa mazowieckiego.

Chwilę później, również podczas patrolu pola namiotowego, policjanci zauważyli, jak mężczyzna chowa w swoim namiocie słoik z suszem roślinnym. I w tym przypadku podejrzenia policjantów okazały się słuszne – w słoiku była marihuana. 37-letni mieszkaniec Stalowej Woli również został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Następnego dnia wszyscy mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Teraz o ich losie zadecyduje sąd. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułRatownicy odebrali poród w karetce. Nie było czasu na dojazd do szpitala
Następny artykułPrezydent Rzeszowa gotowy na pomoc uchodźcom z Afganistanu

2 KOMENTARZE

  1. Narkotyki😂😂 ciekawe, sami pewnie wcześniej jarali. I dziwić się że wiezienia przepełnione jak gość za jointa idzie siedzieć, a na dodatek podatnicy muszą go utrzymywać , masakra🤭

  2. Normalnie KRYMINALIŚCI. Od razu czuje się dużo bezpieczniejszy po ich ujęciu. BRAWO DLA POLICJI TO SIĘ NAZYWA SKUTECZNOŚĆ!! WOW
    A przecież mogli się raczyć zupełnie legalnym trunkiem – alkoholem, który jest raptem na 4 miejscu jeśli chodzi o skale uzależniających używek (na pierwszym jest chyba heroina) zamiast tego złowrogiego narkotyku – marihuany, która jest z tego co pamiętam już na 9 miejscu! Wtedy zamiast się chillować po tej złowrogiej marihuanie, to co najwyżej oklepali by jakiś gości po pijaku albo coś zdemolowali 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj