Strona główna KOLBUSZOWA Napad z bronią w ręku na sklep w Kolbuszowej

Napad z bronią w ręku na sklep w Kolbuszowej

0
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło dziś na terenie jednego ze sklepów w Kolbuszowej. Zamaskowany mężczyzna wszedł do sklepu i trzymając w rękach przedmiot przypominający broń, zażądał od ekspedientki wydania pieniędzy. Zabrał utarg, a następnie uciekł. Kobieta nie odniosła żadnych obrażeń. Policjanci pracują nad ustaleniem tożsamości mężczyzny. Wszelkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy lub mogą posiadać informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kolbuszowej.

Dyżurny kolbuszowskiej jednostki został dziś powiadomiony o zdarzeniu, do którego doszło w jednym ze sklepów w Kolbuszowej. Ze zgłoszenia wynikało, że około godz.11 do sklepu przy ul. Krakowskiej wtargnął nieznany mężczyzna i trzymając w rękach przedmiot przypominający broń, zażądał wydania pieniędzy. Przestraszona ekspedientka przekazała mu znajdujący się w kasie sklepowej utarg. Jak ustalono, mężczyzna miał założoną na głowę kominiarkę, a po zdarzeniu uciekł pieszo w kierunku znajdujących się nieopodal zarośli. Kobieta nie odniosła żadnych obrażeń.

Trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia. Prowadzone są wszelkie czynności, które mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości i zatrzymania. W działania zaangażowani są funkcjonariusze wszystkich pionów. Na miejscu pracuje również pies tropiący.

Wszelkie osoby, który mogą posiadać informację na temat zdarzenia prosimy o kontakt z dyżurnym jednostki pod nr 47 822 13 10   

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułStal Mielec jedzie do Poznania. Czy trener Majewski odchodzi?
Następny artykuł21-latek strzelał z wiatrówki do wiat przystankowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj