Strona główna PRZEWORSK Nagle wszedł na jezdnię i został potrącony

Nagle wszedł na jezdnię i został potrącony

0
Reklama

Przeworscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Studzian. Jak wstępnie ustalono kierujący oplem potrącił 44-letniego mężczyznę, który prawdopodobnie nagle wszedł na jezdnię przed jadący pojazd. Pieszy trafił do szpitala był nietrzeźwy. Mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj po godz. 2 w nocy, w miejscowości Studzian, doszło do potrącenia pieszego. Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 29-letni kierujący oplem potrącił mężczyznę, który nagle wszedł na jezdnię, wprost przed jadący pojazd. Badanie alkomatem wykazało w organizmie pieszego 2,5 promila alkoholu. Kierujący oplem był trzeźwy. Pieszy z obrażeniami trafił do szpitala w Przeworsku.

Reklama

Policjanci na miejscu wypadku sporządzili oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Wszyscy mamy wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, dlatego respektujmy obowiązki i wzajemnie szanujmy swoje prawa, a swoją odpowiedzialną postawą na drodze pokażmy, że jesteśmy jej świadomymi użytkownikami.

Poprzedni artykułTragiczny pożar domu. Zginęła 68-latka
Następny artykułNie żyje ks. kan. Tadeusz Sabik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!