Strona główna ROPCZYCE Młodzi mężczyźni włamali się i ukradli z domu kilkadziesiąt tys. zł

Młodzi mężczyźni włamali się i ukradli z domu kilkadziesiąt tys. zł

0
Reklama

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi trzem mężczyznom w wieku od 18 do 23 lat, którzy włamali się do jednego z domów w gminie Sędziszów Małopolski. Łupem złodziei padło kilkadziesiąt tys. złotych. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionych pieniędzy.

W sobotę, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do jednego z domów na terenie gminy Sędziszów Małopolski. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Ustalili, że podczas nieobecności właściciela posesji, sprawcy włamali się do domu, skąd skradli kilkadziesiąt tysięcy złotych. Policjanci przeprowadzili czynności na miejscu zdarzenia, m.in. zabezpieczyli ślady oraz przesłuchali świadków. Zebrany materiał dowodowy pozwolił wytypować i zatrzymać sprawców tego czynu.

Reklama

Okazali się nimi trzej mieszkańcy gminy Sędziszów Małopolski, w wieku od 18 do 23 lat. Przez cały czas, policjanci dążyli także do odzyskania skradzionych pieniędzy. W wyniku swoich działań odnaleźli część gotówki. Banknoty ukryte były w kilku różnych miejscach, m.in. w miejscu zamieszkania sprawców oraz w samochodzie należącym do ich znajomego.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Wszyscy już usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Teraz grozi im kary nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowo w tej sprawie zarzut paserstwa usłyszał również 24-letni mieszkaniec gminy Sędziszów Małopolski, Mężczyzna przechowywał cześć skradzionych pieniędzy, wiedząc, że pochodzą one z przestępstwa. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Reklama
Poprzedni artykułRzucił rower do rowu i uciekał przed radiowozem
Następny artykułWojewódzkie obchody Dnia Ratownictwa Medycznego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!