Strona główna RZESZÓW Maszyna TBM niebawem dotrze do Babicy

Maszyna TBM niebawem dotrze do Babicy [foto]

0
Reklama

Na placu budowy drogi ekspresowej S19 Rzeszów Płd. – Babica trwają przygotowania do przyjęcia transportu z największymi elementami maszyny TBM. Na portalu południowym montowany jest żuraw samojezdny o udźwigu 650 t, który będzie pracował przy rozładunku – podała GDDKiA.

Data: noc z 28 na 29 listopada (poniedziałek/wtorek)

Reklama

Trasa przejazdu

28 listopada (poniedziałek) o godzinie 22:00 transport maszyny TBM wyruszy z węzła Rzeszów Południe na S19, następnie ul. 9 Dywizji Piechoty i ul. Podkarpacką w Rzeszowie, i dalej drogą krajową nr 19 w kierunku miejsca docelowego, czyli placu budowy w Babicy.

Spodziewane utrudnienia

Transport, po zjeździe z węzła Rzeszów Południe, będzie poruszał się ul. 9. Dywizji Piechoty a następnie ul. Podkarpacką. Po dojeździe konwoju do granicy m. Rzeszów, co nastąpi ok. 23.30, do czasu przejazdu kolumny ruch pojazdów na DK19 na kierunku Babica-Rzeszów zostanie wstrzymany, dla kierunku Rzeszów – Babica nie będzie możliwości wyprzedzenia kolumny. Po przejeździe kolumny, ruch pojazdów będzie sukcesywnie przywracany. W miarę możliwości prosimy kierowców o korzystanie z tras alternatywnych.

Po przejeździe kolumny konwoju ruch będzie sukcesywnie przywracany na całej trasie..

Reklama
Poprzedni artykułPolicja podsumowała „Trzeźwy weekend” w regionie
Następny artykułPotrącenie pieszego w Rymanowie [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!