Strona główna DĘBICA Kontrola w siłowni w Dębicy. 16 osób z wnioskami do sądu!

Kontrola w siłowni w Dębicy. 16 osób z wnioskami do sądu!

0
Reklama

Do sądu zostaną skierowane wnioski o ukaranie wobec 16 osób, które złamały obowiązujące obostrzenia. Podczas dzisiejszej kontroli obiektów handlowych i klubów fitness w Dębicy, okazało się, że na jednej z siłowni, mimo zakazu, ćwiczy kilkanaście osób.


Dzisiaj dębiccy policjanci kontrolowali obiekty handlowe i kluby fitness, pod kątem przestrzegania obowiązujących obostrzeń. Okazało się, że wbrew obowiązującemu zakazowi, jedna z siłowni działała. Podczas kontroli policjanci zastali w lokalu jedną osobę z obsługi i 15 ćwiczących osób.Wszyscy zostali wylegitymowani. Wobec nich prowadzone będą czynności wyjaśniające o wykroczenie.
W związku ze złamaniem obowiązujących obostrzeń, policjanci skierują notatki służbowe do Państwowej Inspekcji Sanitarnej, która może nałożyć na te osoby wysokie kary pieniężne. Do sądu, wobec tych 16 osób, zostaną także skierowane wnioski o ukaranie za popełnione wykroczenie.
źr. KWP
Policja działa na mocy wprowadzonych przez rząd tzw. nowych zasad bezpieczeństwa, które od dziś do 17 stycznia wprowadzają kolejne obostrzenia, m.in. te o zamknięciu siłowni, klubów fitness i aquaparków. Jutro na łamach naszego portalu pojawi się opinia prawna na temat tego jakie realne kary grożą osobom nie przestrzegających nowych obostrzeń.

Reklama

Po świętach wprowadzona zostaje kwarantanna narodowa

Reklama