Strona główna RZESZÓW Konferencja „Pedagogia serca i więzi, które chronią”. Jak dbać o dobre relacje...

Konferencja „Pedagogia serca i więzi, które chronią”. Jak dbać o dobre relacje z dzieckiem?- zapowiedź

0
Reklama


Pełnomocnik Wojewody Podkarpackiego do spraw Rodzin organizuje ósmą konferencję z cyklu „Rodzina w centrum uwagi”. Mając na względzie dobro dzieci i młodzieży, procesu ich wychowania w dobie wielu wyzwań i zagrożeń, planowane na najbliższy piątek spotkanie nosi hasło: „Pedagogia serca i więzi, które chronią„.

Odbiorcami konferencji są rodzice, nauczyciele, katecheci, wychowawcy, pedagodzy i psychologowie, członkowie stowarzyszeń i organizacji społecznych działających na rzecz dzieci i młodzieży. Prelegenci poruszą tematykę związaną z problemami wychowawczymi: emocjonalnej niedostępności, która niszczy; traumy relacyjnej, krzywdy i upokorzenia; ale także wychowawczej obecności, która chroni dziecko.

Reklama

Zaproszenie obejmuje Mszę św., odprawianą w bazylice ojców Bernardynów w Rzeszowie o godz. 8. Wykłady będą mieć miejsce w Sali Kolumnowa im. Ojców Niepodległości w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie, począwszy od godz. 9.30.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli biskup rzeszowski Jan Wątroba, wojewoda podkarpacki Ewa Leniart i marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl.
Warunkiem bezpłatnego uczestnictwa w konferencji jest zgłoszenie przez formularz dostępny na stronie www.pcen.pl.

Zgłoszenia tylko do środy.

Poprzedni artykułPracowity weekend dla strażaków. Sporo interwencji w regionie
Następny artykułOdsłonięto mural upamiętniający śp. mjr Marię Mirecką-Loryś [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!