Strona główna KROSNO Kompletnie pijany wjechał fiatem w ciężarówkę

Kompletnie pijany wjechał fiatem w ciężarówkę

0

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji fiata z ciężarowym mercedesem na jednym z krośnieńskich skrzyżowań. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący osobówką miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19, na jednym z głównych skrzyżowań Krosna. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 51-letni kierujący fiatem, włączając się do ruchu z ul. Lwowskiej w ul. Podkarpacką, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu ciężarowym mercedesem, w wyniku czego doszło do kolizji.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń, gdyż kierowca osobówki wjechał w boczną część przejeżdżającego przez skrzyżowanie tira. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 51-latek miał około 4 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali nietrzeźwemu kierowcy fiata prawo jazdy, a jego samochód został odholowany na parking strzeżony. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

Poprzedni artykułWłamywał się do automatów na myjniach samochodowych
Następny artykułStal Mielec znów pokazała charakter i zremisowała z wiceliderem [foto, video]
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here