Strona główna LUBACZÓW Kolejni kierowcy ukarani. Policjanci bezwzględni

Kolejni kierowcy ukarani. Policjanci bezwzględni

0
Reklama

Lubaczowscy policjanci udaremnili dalszą jazdę dwóm rowerzystom, którzy zdecydowali się kierować jednośladem pomimo tego, że wcześniej pili alkohol. Funkcjonariusze zatrzymali także kierowcę mazdy, który pędził przez Wólkę Krowicką z prędkością 106 km/h. Obywatel Ukrainy stracił prawo jazdy, a dwaj rowerzyści za jazdę w stanie nietrzeźwości zostali ukarani mandatami.

Policjanci ruchu drogowego w miejscowości Wielkie Oczy, zatrzymali do kontroli rowerzystę, którego styl jazdy wskazywał, że może on być pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 58-letni mieszkaniec tej miejscowości, miał prawie promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych.

Reklama

Po godz. 19 w miejscowości Nowa Grobla, mundurowi zatrzymali kolejnego rowerzystę. 62-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego nie dość, że jechał rowerem mając ponad promil alkoholu, to dodatkowo popełnił dwa wykroczenia. Pomimo wydanego przez policjanta polecenia do zatrzymania się, nie zastosował się do niego i chciał jechać dalej, a dodatkowo jego rower nie posiadał wymaganego oświetlenia. Ten rowerzysta za popełnione wykroczenia otrzymał w sumie 3 mandaty, na łączną kwotę 3 tys. zł.

Natomiast po godz. 20, w Wólce Krowickiej, funkcjonariusze pracujący na laserowym mierniku prędkości, zatrzymali do kontroli kierowcę mazdy. Pomiar jego prędkości wykazał, że jechał 106 km/h, przy ograniczeniu do 50 km/h. 30-letni obywatel Ukrainy stracił swoje prawo jazdy na trzy miesiące. Został również ukarany mandatem w wysokości 1,5 tys. zł.

Reklama
Poprzedni artykułPijany 40-latek przyjechał do sklepu na zakupy
Następny artykułMarek Kuchciński zabiera głos ws. Afery Podkarpackiej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!