Strona główna POLITYKA Kolejne kobiety wskazują kandydata. Tym razem Brauna

Kolejne kobiety wskazują kandydata. Tym razem Brauna [VIDEO, FOTO]

0
Reklama

Kolejne rzeszowianki wyrażają publiczne poparcie dla kandydata w wyborach na urząd prezydenta miasta. Po poparciu części organizacji kobiecych dla Konrada Fijołka wczoraj mieszkanki stolicy województwa zorganizowały konferencję na której rekomendowały głosowanie na Grzegorza Brauna.

Na konferencji pojawiły się kobiety w różnym wieku. Miejscem spotkania z mediami był teren przed muszlą koncertową w parku Jedności Polonii z Macierzą, gdzie w poniedziałek odbył się wyborczy piknik rodzinny „Strefa uśmiechu”.

Każda kobieta która miała okazje porozmawiać z posłem, bez względu na jej poglądy zgodzi się z twierdzeniem – Pan Grzegorz Braun z największym szacunkiem odnosi się do kobiet – i jesteśmy pewne, że Grzegorz Braun będzie godnie reprezentował interesy wszystkich mieszkańców Rzeszowa, bez względu na ich wiek i płeć.

Reklama

Przemawiające kobiety wskazywały, że Rzeszów potrzebuje rozsądnego „włodarza” tak jak dom dobrego gospodarza:

Taki sposób zarządzania sprawdza się w firmach, ale i w naszych domach o czym doskonale wiemy, że nie można sobie pozwalać na niegospodarne zarządzanie finansami i to również ma swoje odzwierciedlenie w zarządzaniu miastem.

Kobiety przekonywały, że Grzegorz Braun jest wierny swoim poglądom i postanowieniom. Nie okazuje się być żadną chorągiewką która układa się do kierunku wiatru.

Rzeszowianki obecne na konferencji popierają postulaty Brauna w zakresie zdrowego żywienia, otwarcia edukacji, czy transportu publicznego skomunikowanego z sąsiednimi gminami.

Grzegorz Braun jako prezydent zajmie się sprawami istotnymi dla każdego mieszkańca naszego miasta i jego codziennego funkcjonowania. Rozwijanie Rzeszowa jako miasta atrakcyjnego i bezpiecznego dla mieszkańców jest niezwykle potrzebne, a jest to także punkt programu Grzegorza Brauna. Na te szczególną kwestię zwracają uwagę właśnie kobiety. W XXI wieku jednym z kluczowych czynników decydującym o wyborze miejsca do osiedlania się jest jakość oferowanych warunków życia dla mieszkańców. Dlatego też uczciwe sprawne przyjazne mieszkańcom i nakierowane miasto przemawia do umysłów każdej kobiety.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!