Strona główna SANOK Chciała targnąć się na własne życie. Pomoc przyszła na czas

Chciała targnąć się na własne życie. Pomoc przyszła na czas

0
Reklama

Tam, gdzie jest potrzebna natychmiastowa pomoc, najczęściej jako pierwsi docierają funkcjonariusze z referatu patrolowo-interwencyjnego. Tak było i tym razem. Dzięki szybkiej interwencji mundurowych nie doszło do tragedii. Policjanci udzielili pomocy przedmedycznej kobiecie, która próbowała targnąć się na swoje życie. 33-latka trafiła pod opiekę lekarzy.

Wczoraj po południu, dyżurny sanockiej  jednostki Policji otrzymał zgłoszenie o kobiecie, która chce targnąć się na swoje życie. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze referatu patrolowo-interwencyjnego. Gdy weszli do mieszkania zastali zranioną kobietę. Policjanci udzielili jej pomocy przedmedycznej i wezwali pogotowie ratunkowe. Oczekując na przyjazd karetki, monitorowali stan 33-letniej mieszkanki powiatu sanockiego.

Reklama

Dzięki szybkiej reakcji mundurowych, kobieta trafiła pod właściwą opiekę. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Nie lekceważmy żadnych sygnałów świadczących o tym, że ktoś nie radzi sobie z trudną sytuacją życiową, okazujmy wsparcie i pomoc w kryzysie. Na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Zaufania pod nr 116 123 oraz Młodzieżowy Telefon Zaufania pod nr 116 111. Pamiętajmy również, że w każdym powiecie funkcjonują instytucje, do których można zwrócić się o wsparcie w ciężkich chwilach.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!