Strona główna KROSNO Jeździł elektryczną hulajnogą będąc pod wpływem alkoholu

Jeździł elektryczną hulajnogą będąc pod wpływem alkoholu

0
Reklama

Policjanci wyeliminowali z ruchu nietrzeźwego kierującego hulajnogą elektryczną. 22-latek wybrał się na przejażdżkę ulicami miasta, mając około 0,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna, a także sądowy zakaz prowadzenia pojazdów inne niż mechaniczne.

Hulajnogi elektryczne są coraz powszechniej wykorzystywanym środkiem indywidualnego transportu. Dzięki nim sprawnie i bezwysiłkowo można przemieszczać się po miejskich ulicach, parkach oraz strefach wyłączonych dla ruchu pojazdów spalinowych. Korzystanie z hulajnogi nie zwalnia jednak z obowiązku przestrzegania przepisów prawa. Jednak nie wszyscy użytkownicy popularnych elektryków o tym pamiętają.

Reklama

W niedzielę około godz. 17, na ul. Bema w Krośnie, policjanci skontrolowali trzeźwość kierującego hulajnogą elektryczną. 22-letni mieszkaniec gminy Jedlicze miał około 0,7 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze uniemożliwili kontynuowanie przejażdżki mężczyźnie, który za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. 22-latkowi grozi grzywna w wysokości nie niższej niż 2500 złotych oraz sądowy zakazu prowadzenia pojazdów innych niż mechaniczne.  

Poprzedni artykułPodkarpacki Związek Piłki Nożnej pozyskał sponsora
Następny artykułGrzegorz B. udusił szwagierkę sznurkiem. Jest komunikat prokuratury

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!