Strona główna SPORT Podkarpacki Związek Piłki Nożnej pozyskał sponsora

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej pozyskał sponsora

0
fot. Podkarpacki ZPN
Reklama

Mocny zastrzyk finansowy trafi do klubów zrzeszonych w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej, który pozyskał sponsora, to firma Tomadex, właściciel firmy Keeza. Dzięki umowie do klubów z Podkarpacia trafi blisko półtora miliona złotych w ciągu dwóch lat.

– Jest to sytuacja, której tak naprawdę dotychczas jeszcze nie było w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej, a na pewno nie na taką skalę – mówi Mieczysław Golba, prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Reklama

Firma Tomadex jest na rynku blisko 20 lat. Obecnie jest największym producentem akcesoriów i gadżetów kibicowskich w Unii Europejskiej.

– Współpracujemy z licencjonowanymi podmiotami uprawnionymi do dystrybucji pamiątek Europa League oraz Champions League. Mocnym krokiem weszliśmy również do Major League Soccer (MLS) na rynku USA, także do Kanady. Mamy umowy m.in. z kilkoma wojewódzkimi związkami piłki nożnej, współpracuje z nami też kilka klubów z Podkarpacia. Ubieramy sportowców od stóp do głów, posiadamy bardzo szeroki asortyment, a zlecenie jesteśmy w stanie zrealizować nawet w 24 godziny od zamówienia – wylicza Tomasz Szulc, współwłaściciel firmy Tomadex.

Poprzedni artykułUprawiał konopie na swojej posesji
Następny artykułJeździł elektryczną hulajnogą będąc pod wpływem alkoholu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!