Strona główna BRZOZÓW Jest areszt za podpalenie domu w Golcowej

Jest areszt za podpalenie domu w Golcowej

0
Reklama

Policjanci ustalili i zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który podpalił dom w miejscowości Golcowa. Mężczyzna był jednym z domowników. Wczoraj prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec mężczyzny.

W piątek przed godz. 22, służby zostały zaalarmowane o pożarze domu w miejscowości Golcowa. Na miejscu pracowali policjanci oraz funkcjonariusze straży pożarnej. Pomimo akcji gaśniczej, cały budynek spłonął od środka. Biegły z zakresu pożarnictwa stwierdził, że ogień pojawił się w budynku gospodarczym przylegającym bezpośrednio do domu jednorodzinnego i został podłożony przez inną osobę.

Reklama

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego, jeszcze tej samej nocy ustalili i zatrzymali mężczyznę mogącego mieć związek z tym zdarzeniem. Okazał się nim 43-letni mężczyzna, jeden z najbliższych członków rodziny mieszkający w tym domu.

Zgromadzony materiał pozwolił na postawienie mężczyźnie zarzutu. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec 43-latka trzy miesięczny areszt tymczasowy.

Reklama
Poprzedni artykułPotrącenie pieszego w Korniaktowie Płn.
Następny artykułModa na meble włoskie w Polsce? Zobacz, dlaczego warto je mieć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!