Strona główna DĘBICA Jedziesz na cmentarz w Dębicy? Sprawdź zmiany w organizacji ruchu

Jedziesz na cmentarz w Dębicy? Sprawdź zmiany w organizacji ruchu

0
Reklama

Od wtorku 31 października, rozpoczyna się policyjna akcja „Wszystkich Świętych 2023”. Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem odwiedzających cmentarze, jak również będą dbali o płynność ruchu drogowego w tych rejonach. Prowadzone działania potrwają do czwartku, 2 listopada.

W dniu Wszystkich Świętych na terenie powiatu dębickiego oraz w Dębicy w rejonach cmentarzy będą obowiązywać ograniczenia w ruchu drogowym. W związku z tym informujemy o miejscach i sposobie poruszania się w rejonie powiatu. Zmiana organizacji ruchu dotyczy 1 listopada w godzinach 6.00 – 19.00.

Reklama

Dębica ul. Cmentarna  – Cmentarz Parafialny: wprowadzony będzie ruch jednokierunkowy, od skrzyżowania z ul. Świętosława do skrzyżowania z ul. Karłowicza. Dopuszczone parkowanie skośne na jezdni po lewej stronie. W rejonie wejścia na cmentarz znajdują się dwa parkingi samochodowe.

Dębica ul. Cmentarna skrzyżowanie z ul. Karłowicza do skrzyżowania z ul. Tuwima obowiazywać będzie ruch dwukierunkowy.

Dębica ul. Cmentarna – Cmentarz Komunalny: wprowadzony będzie ruch jednokierunkowy od skrzyżowania z ul. Tuwima do skrzyżowania z ul. Drogowców. Dopuszczone parkowanie skośne na jezdni po prawej stronie.

Dębica ul. Wielopolska – Cmentarz Komunalny: droga powiatowa nr P1296R – obowiązywać bedzie zakaz zatrzymywania się po obu stronach ul. Wielopolskiej. Parking w bezpośrednim rejonie cmentarza z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych.

W rejonie wymienionych nekropolii funkcjonariusze kierować będą ruchem i wskazywać bezpieczne miejsca parkingowe. Prosimy o stosowanie się do poleceń policjantów. Apelujemy do wszystkich pieszych, aby zachowali szczególną ostrożność przy przechodzeniu przez jezdnię.

Reklama
Poprzedni artykułChciał wymigać się od kontroli, bo nie miał prawa jazdy
Następny artykułZmiany w ruchu w okolicy cmentarzy w Przemyślu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!