Strona główna PRZEMYŚL Zmiany w ruchu w okolicy cmentarzy w Przemyślu

Zmiany w ruchu w okolicy cmentarzy w Przemyślu

0
Reklama

Policyjna akcja „Wszystkich Świętych” rozpocznie się 31 października i potrwa do 2 listopada. Od jutra, kierowcy muszą stosować się do zmiany organizacji ruchu drogowego w pobliżu cmentarza głównego w Przemyślu.

Zmiany te dotyczą ulicy Słowackiego, gdzie od skrzyżowania z ulicą Przemysława do wjazdu na PGK, oznakowany zostanie parking po prawej stronie z możliwością parkowania równoległego do krawędzi jezdni.
 
Ponadto, na ulicy Przemysława, od skrzyżowania z ulicą Słowackiego do skrzyżowania z ulicą Hubala, będzie obowiązywał obustronny zakaz zatrzymywania się, zaś na odcinku od skrzyżowania z ulicą Hubala do skrzyżowania z ulicą Grochowską wyznaczony zostanie ruch jednokierunkowy oraz będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po lewej stronie, a po prawej stronie zostanie wyznaczony parking.
 
Na ulicy Grochowskiej, od skrzyżowania z ulicą Przemysława do skrzyżowania z ulicą Hubala, zmiana organizacji ruchu będzie polegała na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego oraz obustronnym zakazie zatrzymywania się.
 
Najistotniejsze ograniczenie będzie dotyczyło odcinka ulicy Przemysława, od skrzyżowania z ulicą Słowackiego do skrzyżowania z ulicą Grochowską, gdzie w dniach od 31 października  do 2 listopada zostanie wprowadzony zakaz ruchu. Ograniczenia te nie będą dotyczyć mieszkańców, autobusów MZK oraz służb porządkowych.
 
W dniu Wszystkich Świętych planowana jest także zmiana organizacji ruchu przy drugiej przemyskiej nekropolii. Nieprzejezdny, za wyjątkiem autobusów MZK, będzie fragment przyległej do cmentarza ulicy Bolesława Śmiałego, na odcinku od zlokalizowanego tam parkingu do ulicy Drzymały. Zmiany te będą sygnalizowały stosowne tablice informacyjne.
 
Zmiany organizacji ruchu przewidziane są także przy cmentarzu w miejscowości Dubiecko. Ruch jednokierunkowy będzie obowiązywał na ulicy Cmentarnej, Wałowej oraz na ulicy Ogrodowej. Dodatkowo dla odwiedzających groby jest wyznaczony parking na ul. Wałowej
 
W miejscowościach Krzywcza i Babice,cmentarze usytuowane są przy drodze wojewódzkiej nr 884, gdzie dopuszcza się możliwość parkowania samochodów. W związku z tym mogą tam wystąpić utrudnienia w ruchu pojazdów oraz pieszych. Nad bezpieczeństwem, będą czuwać policjanci oraz służby porządkowe OSP.

Reklama

W pozostałych miejscowościach powiatu przemyskiego, w przeważającej większości, cmentarze znajdują się przy drogach gminnych i powiatowych. Służby nie przewidują zmian organizacji ruchu, a także większych utrudnień dla poruszających się tymi drogami.

Reklama
Poprzedni artykułJedziesz na cmentarz w Dębicy? Sprawdź zmiany w organizacji ruchu
Następny artykułSprawdźcie zmiany w org. ruchu w obrębie cmentarzy w Mielcu i okolicy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!