Strona główna JAROSŁAW Jarosław: BeerBike w Radawie – nowa atrakcja Podkarpacia!

Jarosław: BeerBike w Radawie – nowa atrakcja Podkarpacia!

0
Reklama

Tak to rower a raczej 10 rowerów w jednym, bo tyle osób mieści się na tym pojeździe. Kieruje oczywiście jedna osoba.
BeerBike to oryginalny pomysł na spędzenie wolnego czasu wraz ze znajomymi. Koncepcja BeerBike to stworzenie ekologicznego pojazdu, który będzie jednocześnie barem napędzanym przez klientów. Pierwowzór powstał w Holandii a kolejny pojawił się w Czechach – od 11 lipca taki pojazd można zobaczyć również w Polsce.
Największa zaletą naszego pojazdu jest to, że jest zbudowany z lekkich materiałów dzięki czemu nie musisz wkładać zbyt wiele wysiłku w napędzanie go. Nasz (TRZEŹWY) kierowca, który jest odpowiedzialny za kierowanie BEER-BIKIEM, zatrzyma się w różnych miejscach, byś mógł podziwiać okoliczne walory turystyczne.
Podczas całej jazdy jest kilka przerw na toalety, więc nikt nie musi siusiać publicznie, co jest zabronione przez prawo. Możliwość dodatkowej przerwy, jak również przełączania miejsc, jest oczywista, wszystko co musisz zrobić, to poinformować o tym kierowcę i poczekać, aż dotrzesz do przystanku.
Rower jest czymś więcej niż tylko barem mobilnym, jest to pojazd imprezowy, który przyciąga uwagę wszystkich. Spełnij swoje podniebienie smakowe pijąc piwo premium z beczki nalewane przez przyjaznego barmana.
 
BeerBike można również wynająć.
Więcej informacji na www.beerbike.pl

Reklama