Strona główna RZESZÓW Interaktywna ciężarówka pełna słodkości zawita jutro do Rzeszowa

Interaktywna ciężarówka pełna słodkości zawita jutro do Rzeszowa

0
fot. waweltruck.wawel.com.pl
Reklama

Już w sobotę do Rzeszowa przyjedzie Wawel Truck, czyli interaktywna ciężarówka słodkości. Będzie moc słodyczy, gier, zabaw i interaktywnych aplikacji oraz wyjątkowa strefa chillout.

Podczas trwającego 30. Rajdu Rzeszowskiego zawita Wawel Truck, czyli interaktywna ciężarówka pełna słodkości. W sobotę, od godz. 10:00 do 15:00, Wawel Truck będzie przy al. Cieplińskiego.

Reklama

Na miejscu będzie czekać moc słodyczy, gier, zabaw i interaktywnych aplikacji oraz wyjątkowa strefa chilloutu, gdzie każdy będzie mógł oddać się błogiej chwili relaksu – zapowiadają przedstawiciele znanej marki Wawel.

We wnętrzu ciężarówki nie brakuje atrakcji. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie nawiązujące do popularnych słodyczy marki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – mix swoich ulubionych słodyczy..

Od 2018 r. Wawel Truck odwiedza polskie miejscowości. Wydarzeniom tym towarzyszy niezapomniana zabawa i słodkie niespodzianki dla każdego. Mobilny świat marki Wawel wyruszył w trasę po ponad rocznej przerwie. Wcześniej interaktywna ciężarówka pojawiła się na Podkarpaciu w Arłamowie.

Źródło: waweltruck.wawel.com.pl

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!