Strona główna JASŁO IKEA z nową usługą dla mieszkańców Jasła i okolic

IKEA z nową usługą dla mieszkańców Jasła i okolic

0
Reklama

IKEA rozwija sieć Mobilnych Punktów Odbioru Zamówień na Podkarpaciu. Tym razem marka postawiła na Jasło. Od 10 czerwca produkty z asortymentu sklepu można odbierać przed Centrum Hurtowym Orzech-PASSA.

Mobilny Punktu Odbioru Zamówień IKEA w Jaśle znajduje się przy ul. Towarowej 27, na parkingu Centrum Hurtowego Orzech-PASSA. Meble i akcesoria wyposażenia wnętrz można zamówić na stronie internetowej marki, za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub telefonicznie. Mobilny punkt obsługuje też zamówienia złożone stacjonarnie w sklepie IKEA Kraków, jeżeli klient chce obejrzeć produkty przed zakupem, a nie może przewieźć ich własnym samochodem. Odbiór odbywa się w każdy wtorek w godz. 16:00 – 19:00  i w sobotę w godz. 09:00 – 12:00. Koszt komplementowania oraz dostarczenia zamówienia jest stały i niezależny od liczby, wymiarów oraz wagi zamawianych produktów. Wynosi 49 zł.

Reklama

Jasło to piąte miasto na Podkarpaciu, do którego przyjeżdża Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA. Z usługi korzystają już mieszkańcy Przemyśla, Sanoka, Mielca oraz Stalowej Woli. W Rzeszowie z kolei działa stacjonarny Punkt Odbioru Zamówień oraz jedyne na Podkarpaciu Studio Planowania i Zamówień IKEA. Można tu skorzystać z usługi projektowania kuchni, szafy czy garderoby lub umówić się na planowanie kuchni w domu. Wszystkich punktów, stacjonarnych i mobilnych, w całej Polsce IKEA obecnie ma łącznie 68.

Gdzie znajduje się Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA?

Parking przed Centrum Hurtowym Orzech-PASSA

ul. Towarowa 27, 38-200 Jasło

Kiedy możliwy jest odbiór zamówień:

Wtorki, w godz. 16:00-19:00

Soboty, w godz. 09:00-12:00

Poprzedni artykułCosmos Nowotaniec awansuje do trzeciej ligi
Następny artykułStal Stalowa Wola rozgromiła rywala. Pewny awans do II ligi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!