Strona główna MIELEC Igor z Mielca przeszedł ciężkie chwile w walce z rakiem. Wesprzyj go

Igor z Mielca przeszedł ciężkie chwile w walce z rakiem. Wesprzyj go

0
Reklama

14-letni Igor pochodzi z Mielca. Jesienią 2018 roku nastolatek zaczął się uskarżać na ból w ręce i wyczuł w niej guza. Niestety, dalsza diagnostyka wykazała obecność nowotworu złośliwego – mięsaka.


Leczenie rozpoczęło się od chemioterapii, a następnie przeprowadzono operację usunięcia guza, po czym znów konieczna była chemia oraz radioterapia. Obecnie wygląda na to, że nowotwór został pokonany, jednak chłopiec pozostaje pod ścisłą kontrolą lekarską.
Igor dużo czasu spędza w domu odpoczywając po ciężkim leczeniu. Chłopiec lubi słuchać muzyki, a nie ma dobrego sprzętu. Igorowi marzy się wieża LG z dobrymi głośnikami. Taki sprzęt będzie fajnie wyglądał w pokoju, a Igor będzie mógł się rozkoszować czystym brzmieniem ulubionych utworów.Można pomóc w spełnieniu marzenia
Igora   poprzez dokonanie dowolnej wpłaty na prowadzoną przez fundację zbiórkę : https://www.wishsurfing.pl/zbiorka/43
Fundacja Dziecięca Fantazja od 16 lat spełnia marzenia chorych dzieci. Do tej pory tradycyjnymi metodami, ale teraz dzięki platformie www.wishurfing.pl spełnianie marzeń stało się znacznie prostsze. Można w łatwy sposób przeglądać profile dzieci i w prosty sposób wesprzeć te wybrane.
Każdy może nam pomóc wpłacając drobną kwotę.  Dla nas to kolosalna pomoc, gdyż dzięki takiemu wsparciu uszczęśliwiamy wiele chorych dzieci, a radość dziecka to również ogromna radość rodziców, których ze względu na wysokie koszty leczenia i rehabilitacji dzieci nie stać przeważnie nawet na małe przyjemności. Gdy choruje dziecko, choruje cała rodzina. A dzieciństwo jest tylko jedno.  I każde dziecko powinno mieć chociaż trochę radości i beztroski.

W okresie pandemii, ze względu bezpieczeństwo naszych podopiecznych my również aktualnie nie odwiedzamy dzieci. Jesteśmy zmuszeni z korzystania z usług kurierskich. Niestety aktualna sytuacja spowodowała, że samotność nieuleczalnie chorych dzieci jeszcze wzrosła.  Dla chorych dzieci zarażenie wirusem to wyrok dlatego są aktualnie całkowicie izolowane i praktycznie zamknięte w domach.

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułKierowca ciężarówki jechał wężykiem. Miał ponad 2 promile
Następny artykułPara z Podkarpacia zwyciężyła w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów