Strona główna #ZwiedzamyPodkarpacie Para z Podkarpacia zwyciężyła w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów

Para z Podkarpacia zwyciężyła w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów

0

3. Edycja Turystycznych Mistrzostw Blogerów rozstrzygnięta. Zwyciężyła para z Podkarpacia: Karolina Miller i Piotr Andruszko, czyli „Rudeiczarne”.


Turystyczne Mistrzostwa Blogerów to jedyna akcja w Polsce promująca turystykę krajową, która łączy w sobie nowoczesne formy przekazu i element grywalizacji. Finaliści musieli przygotować minimum dwa wpisy na blogi oraz jeden materiał wideo, a także sześć postów na Facebooku oraz sześć postów na Instagramie, które dotyczyć mają kilkudniowego wypadu do przydzielonego województwa. Twórcy szukali ciekawych, nieoczywistych miejsc. Prezentowali też pomysły na realizację Polskiego Bonu Turystycznego.

Na łamach naszego portalu informowaliśmy o konkursie i zachęcaliśmy do głosowania na pochodzących z Krosna narzeczonych:

III Turystyczne Mistrzostwa Blogerów. Zagłosuj na blogerów z Podkarpacia
O tym, kto zwycięży w mistrzostwach decydowały trzy czynniki: wyniki głosowania internautów, zasięgi wygenerowane przez blogerów oraz opinia kapituły. Głosowanie odbyło się za pomocą aplikacji umieszczonej na stronie konkursu mistrzostwablogerow.polska.travel, która była aktywna od 10 do 24 listopada. Oddanie głosu było możliwe 1 raz na 48 godzin za pośrednictwem adresu e-mail.
Wyniki Konkursu zostały ogłoszone wczoraj. Zwycięzca mistrzostw otrzyma łącznie 13,5 tys. zł netto, oraz możliwość dalszej współpracy przy projektach realizowanych przez Polską Organizację Turystyczną.

Para z Podkarpacia nie kryje wzruszenia. Na swoim fanpejdżu tak komentuje wyniki konkursu:
„…Wciąż nie możemy w to uwierzyć, ciężko nam opisać słowami nasze wzruszenie i radość! W prezentację Podkarpackiego włożyliśmy całe serce, wszystkie nasze umiejętności, siły i emocje. Chcieliśmy Wam pokazać, że Podkarpackie jest różnorodne, że jest magiczne, że to nie tylko bieszczadzkie połoniny. Bo Podkarpackie to dużo, dużo więcej! Mamy nadzieję, że nasze materiały zachęcą Was do tego, by ruszyć kiedyś w podróż na Podkarpacie, znajdziecie tutaj bowiem magię! Nie mamy żadnych wątpliwości, że taka podróż będzie dla Was niesamowitym przeżyciem…”
Zachęcamy do zapoznania się z dziełami Karoliny Miller i Piotra Andruszko:

🍁ZAMKI NA PODKARPACIU – SZLAKIEM 10 NAJCIEKAWSZYCH REZYDENCJI KRÓLÓW I MAGNATÓW WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO🍁
🔶Czy znacie…
Opublikowany przez Rudeiczarne – Travel Blog Środa, 28 października 2020

 

❗SCHRONY KOLEJOWE Z CZASÓW II WOJNY ŚWIATOWEJ – TAJEMNICE PODKARPACIA❗
🔶Dziś zabieramy Was na zupełnie inną wycieczkę…
Opublikowany przez Rudeiczarne – Travel Blog Piątek, 30 października 2020

Lubisz zwiedzać podkarpacie? Bądź na bieżąco i dziel się z nami swoimi przeżyciami z różnych miejsc naszego regionu. Dołącz do naszej społeczności: https://www.facebook.com/groups/775108869974516/

Poprzedni artykułIgor z Mielca przeszedł ciężkie chwile w walce z rakiem. Wesprzyj go
Następny artykułSezon narciarski na podkarpackich stokach rozpoczęty. Sprawdź gdzie!