Strona główna JASŁO Groźny przestępca wpadł w ręce policji

Groźny przestępca wpadł w ręce policji

0
Reklama

Kolejny poszukiwany trafił w ręce policjantów. Tym razem, jasielscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego przez INTERPOL, a także sądy i prokuratury z terenu południowej Polski. Za mężczyzną został wydany Europejski Nakaz Aresztowania. 42-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi prawie 3 lata.

Wiele osób wciąż próbuję ukrywać się, aby uniknąć pobytu w więzieniu. Policjanci w celu zatrzymania poszukiwanych, współpracują z innymi organami ścigania, wykorzystując przy tym wszelkie dostępne możliwości. Często ich współpraca z takimi organizacjami jak INTERPOL czy EUROPOL, ma wymiar międzynarodowy.

Reklama

We wtorek, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, w Łazach Dębowieckich, zatrzymali kolejnego poszukiwanego. Za mężczyzną został wydany Europejski Nakaz Aresztowania, pięć listów gończych oraz nakaz doprowadzenia. 42-latka poszukiwał INTERPOL oraz sądy i prokuratury z województwa śląskiego i świętokrzyskiego.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Następnie został przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę prawie 3 lat pozbawienia wolności. 

42-latek poszukiwany był m.in. za przestępstwa narkotykowe, skarbowe oraz przeciwko życiu i zdrowiu, a także za wykroczenia drogowe.

Reklama
Poprzedni artykułPonad milion złotych wygranej w Eurojackpot w Ropczycach
Następny artykułOkradziono ją na „przewałkę”. Policja apeluje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!