Strona główna PRZEWORSK Groził nożem kierowcy autobusu, bo chciał wysiąść poza przystankiem

Groził nożem kierowcy autobusu, bo chciał wysiąść poza przystankiem

0
Reklama

Przeworscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który grożąc nożem, chciał zmusić kierowcę autobusu, aby ten zatrzymał się poza przystankiem, w rejonie głównego skrzyżowania. 54-letni mieszkaniec Przeworska był pijany. Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem.

W miniony piątek przed godz. 12, dyżurny przeworskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że na ulicy Jagiellońskiej w Przeworsku, w trakcie jazdy autobusem, jeden z pasażerów chciał zmusić kierowcę do zatrzymania pojazdu, grożąc mu nożem. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 54-letni mieszkaniec Przeworska zażądał, aby kierowca zatrzymał autobus poza przystankiem, ponieważ chce wysiąść. Gdy ten odmówił, mężczyzna wyjął z plecaka nóż, którym chciał zmusić kierowcę do zatrzymania pojazdu.

Kierujący autobusem trzeźwo zareagował na sytuację. Na ulicy Cichej w Przeworsku zjechał na parking i odebrał napastnikowi nóż. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 54-latka ponad 3 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo odpowie teraz przed sądem.

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułŻołnierze WOT złożyli uroczystą przysięgę w Rzeszowie [foto]
Następny artykułKwestie prawne przebywania w Polsce uchodźców z Ukrainy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj