Strona główna JASŁO Jasło: Gala zawodowego K-1 HFO Spartan Night już we wrześniu

Jasło: Gala zawodowego K-1 HFO Spartan Night już we wrześniu

0
Reklama

Po udanym debiucie na antenie TVP Sport nowosądecka federacja HFO odkrywa kolejne plany na 2019 rok. Gala zawodowego K-1 pod nazwą HFO: Spartan Night odbędzie się 20 września w podkarpackim Jaśle. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale TVP Sport dostępnym w cyfrowej telewizji naziemnej. W walce wieczoru ponownie wystąpi uważany za #1 polskiego zawodowego kickboxing  Łukasz Pławecki.

W swojej ostatniej walce Pławecki zdobył prestiżowy tytuł Mistrza Świata federacji ISKA pokonując Brazylijczyka Rodrigo Mineiro po emocjonującej pięciorundowej walce. – Kiedyś skupiałem się na walkach poza Polską i to mnie bardziej cieszyło, ale teraz jest inaczej. Chcę walczyć w Polsce, promować HFO i cieszę się że organizacja tak szybko się rozwija. Cieszę się, że możemy występować przed tak szeroką publicznością, do jakiej docieramy dzięki TVP Sport oraz prezentować swoje umiejętności kibicom na żywo– powiedział Pławecki po swojej ostatniej walce. Szansę zdobycia kolejnego prestiżowego tytułu nowosądeczanin będzie miał już 20 września w Jaśle.
– Łukasz Pławecki jest na tą chwilę największą gwiazdą naszej organizacji i tu nie mamy żadnych wątpliwości. Stąd też ponownie wystąpi on w walce wieczoru. Prestiżu i „wagi” temu pojedynkowi doda stawka, którą będzie tytuł mistrza świata prestiżowej organizacji. Jakiej, jeszcze nie chcę zdradzać. Reszta karty będzie zbudowana w oparciu o naszą strategię i pomysł na HFO. Nie ma tu przypadku. Zawsze mówiliśmy, że chcemy budować gwiazdy i takie też wystąpią na gali w Jaśle. Mateusz BiałasNorbert Job czy Rafał Smalarz – wszyscy pokazali się z dobrej strony na gali w Nowym Sączu. Do tego oczywiście wybierzemy najlepszych zawodników lokalnych, miedzy innymi ze Spartana Jasło. W pewnym sensie wisienką na torcie tej układanki będą występy Mateusza Kubiszyna, pochodzącego z Podkarpacia zawodnika, który zawsze daje fenomenalne walki oraz mało znanego w Polsce Kamila Kołtana, który w Wielkiej Brytanii okupuje czołowe miejsca rankingów K-1 swojej kategorii wagowej. – tak w skrócie opisuje kartę walk Łukasz Czarnowski, matchmaker organizacji.
Gala HFO: Nowe Rozdanie osiągnęła bardzo dobre wyniki oglądalności w TVP Sport. Powtórkę gali, która została wyemitowana w niedzielę o godzinie 7:45, obejrzało niemal 150 tysięcy widzów. – 150 tysięcy widzów,  bez szerokiej reklamy i w tak nietypowej porze dnia to wynik, który napawa nas optymizmem. Okazało się, że ludzie chcą oglądać nasze gale, chcą oglądać dobre zawodowe K-1 i to nas cieszy. Współpraca z TVP Sport to było dla nas ogromne wyzwanie ale podołaliśmy mu i obie strony są zadowolone. Nie widzimy innej możliwości niż przebijanie tego wyniki z każdą kolejną galą – mówi prezes HFO Jerzy Dąbrowa, pytany o współpracę z telewizją.
Gala HFO: Spartan Night odbędzie się 20 września w hali Podkarpackiego Centrum Sportów Walki w Jaśle. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale TVP Sport od godziny 20:00. Sprzedaż biletów na wydarzenie rozpocznie się w czerwcu.
Reklama