Strona główna RZESZÓW Fortuna 1 Liga: Zwycięstwo Apklan Resovii Rzeszów z GKS Tychy

Fortuna 1 Liga: Zwycięstwo Apklan Resovii Rzeszów z GKS Tychy

0
Apklan Resovia-GKS Katowice fot. źr. CWKS Resovia Rzeszów

W piątek 6 sierpnia w Rzeszowie odbył się mecz 2. kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Drużyna Apklan Resovii Rzeszów podejmowała u siebie drużynę GKS Tychy. Biało-czerwoni zwyciężyli 1:0.

Decydująca okazała się być już 16 minuta, kiedy to Kamil Antonik strzelił bramkę, ustalając tym samym wynik spotkania.

Resovia w drugiej połowie nie poprawiła wyniku, jednak zakończyła spotkanie zdobywając pierwsze trzy punkty.

Drużyna tyszan od 79 minuty grała w okrojonym składzie. Kacper Janiak, grający po zmianie od 59 minuty otrzymał drugą żółtą kartkę i po zmianie kartonika na czerwony, musiał opuścić murawę.