Strona główna MIELEC Co z Fabianem Piaseckim? W sobotę decyzja ws. wykupu zawodnika

Co z Fabianem Piaseckim? W sobotę decyzja ws. wykupu zawodnika

0
Reklama

W sieci wrze. Tematem jeden wielu dyskusji piłkarskich jest Fabian Piasecki, obecnie kluczowy zawodnik ekstraklasowej PGE FKS Stal Mielec, który do biało-niebieskich został wypożyczony ze Śląska Wrocław. Śląsk zadeklarował, że chce sprzedać zawodnika do Mielca, gdzie sam Piasecki dobrze się czuje i twierdzi, że do Wrocławia wracać nie chce.

Klub ze Śląska przedstawił Stali ofertę bez negocjacji. Albo Piasecki zostanie wykupiony, albo wraca na Śląsk. I tu zaczynają się schody.

Reklama

W Trzech Króli w Mielcu odbyła się konferencja prasowa, w czasie której prezes klubu Jacek Klimek wprost powiedział, że Stali nie stać na wykupienie zawodnika.

Klimek powiedział: „znamy już wszystkie liczby i wiemy, ile kosztowałoby nas wykupienie Fabiana. Wiemy też, jakie są oczekiwania zawodnika wobec nas, abyśmy go wykupili i przedłużyli z nim kontrakt„.

Przypomnę, że jeszcze dwa, trzy miesiące temu byliśmy na skraju upadłości i dla klubu taka kwota jest nie do udźwignięcia – mówił Klimek. Więc jakie są pomysły? – W piątek mamy spotkanie z naszymi sponsorami. Poszukamy inwestora, który podołałby tym wymaganiom. Są osoby, które w partnerskim biznesie ze Stalą są w stanie poradzić sobie z taką kwotą. Jeśli do soboty nie zapadnie taka decyzja, ja jako prezes nie znajdę tych pieniędzy – dodaje.

WKS chce za Piaseckiego 1,3 mln złotych. Decyzja ws. wykupu ma zapaść w sobotę.

Reklama
Poprzedni artykułWeszła do domu przez piwnicę, bo chciała herbatę. Ustalono tożsamość kobiety
Następny artykułPolicjanci eskortowali poważnie ranną kobietę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!