Strona główna JAROSŁAW Weszła do domu przez piwnicę, bo chciała herbatę. Ustalono tożsamość kobiety

Weszła do domu przez piwnicę, bo chciała herbatę. Ustalono tożsamość kobiety

0
Reklama

W Jarosławiu doszło do niecodziennego zdarzenia. Do piwnicy jednego z domostw przez otwarte drzwi i furtkę weszła kobieta, z którą utrudniony był kontakt. Twierdziła, że przyjechała z Łodzi do Jarosławia, który jest jej rodzinnym miastem. Chciała napić się herbaty i pozwiedzać miasto.

Policja ustaliła tożsamość kobiety.

Reklama

Kilka dni temu, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu otrzymał informację, że do jednego z domów na terenie Jarosławia, weszła starsza kobieta i jest z nią utrudniony kontakt. Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce, ustalili, że kobieta dostała się do domu przez piwnicę, ponieważ brama na posesję była otwarta, a ona chciała napić się herbaty. Seniorka nie wiedziała, jak się nazywa i gdzie mieszka. Twierdziła, że przyjechała z Łodzi do Jarosławia, bo to jej rodzinne miasto i chce je pozwiedzać. Kobieta nie miała przy sobie dokumentu tożsamości.

Z uwagi na stan zdrowia seniorki, na miejsce zostało wezwane pogotowie. Kobieta została przewieziona do szpitala. Dzielnicowi, w celu ustalenia jej  tożsamości, prowadzili intensywne działania na terenie miasta. Jeszcze tego samego dnia policjanci ustalili dane personalne kobiety. Okazało się, że to 69-letnia mieszkanka Jarosławia. Funkcjonariusze niezwłocznie powiadomili rodzinę seniorki.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!