Strona główna JAROSŁAW Cieszacin Wlk.: Policja poszukuje zaginionego Janusza Pajdę

Cieszacin Wlk.: Policja poszukuje zaginionego Janusza Pajdę

0
Reklama

Jarosławscy policjanci prowadzą poszukiwania za 55-letnim mieszkańcem Cieszacina Wielkiego, Januszem Pajdą. Mężczyzna wyszedł z domu 20 maja 2019 roku i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci apelują do osób posiadających informacje o miejscu pobytu zaginionego o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu.


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu  poszukują Janusza Pajdę, 55-letniego mieszkańca Cieszacina Wielkiego, który 20 maja 2019 roku, około godz. 6 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Podjęte sprawdzenia nie doprowadziły do odnalezienia zaginionego mężczyzny.
Rysopis zaginionego: wzrost około 170-175 cm, średnia budowa ciała, włosy szpakowate krótko ścięte, uszy średnie przylegające, nos prosty, oczy brązowe.
Ubiór zaginionego: mężczyzna ubrany był w kurtkę z kapturem koloru czarnego, pomarańczowy podkoszulek, spodnie dresowe koloru czarnego, bury sportowe koloru czarnego.
Cechy charakterystyczne: mężczyzna utyka na prawą nogę i porusza się o kuli.
Wszystkie osoby, które posiadają informacje o miejscu pobytu zaginionego Janusza Pajdy proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu, tel. 16 6240310 lub 112, albo z najbliższą jednostką Policji.
źr. KPP Jarosław

Reklama