Strona główna JAROSŁAW Chciał targnąć się na własne życie. Pomoc zjawiła się w porę

Chciał targnąć się na własne życie. Pomoc zjawiła się w porę

0
Reklama

Dzięki szybkiej reakcji oraz profesjonalnie udzielonej pierwszej pomocy, dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu uratowali życie 27-latka, który chciał targnąć się na swoje życie. Funkcjonariusze przystąpili do jego reanimacji, przywrócili mu funkcje życiowe i udzielili pierwszej pomocy. Ratunek przyszedł w ostatniej chwili. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

W niedzielę po godz. 18, dyżurny jarosławskiej komendy został powiadomiony, że 27-letni mężczyzna próbuje targnąć się na swoje życie. W trakcie zgłoszenia, rozmówca podał miejscowość, w której się znajduje nie wskazując dokładnego adresu. Dzielnicowi bardzo szybko ustalili, że 27-latek może przebywać w jednym z hoteli na terenie powiatu jarosławskiego. Pokój, w którym był zameldowany mężczyzna, był zamknięty i pomimo wielokrotnego pukania, nikt go nie otwierał.

Reklama

Funkcjonariusze wiedzieli, że mają mało czasu, i że każda minuta jest bardzo ważna. Przy użyciu zapasowego klucza, policjanci dostali się do środka. Mężczyzna miał na szyi zaciśnięty ręcznik. Funkcjonariusze zwolnili pętlę i udrożnili mu drogi oddechowe. Poszkodowany nie dawał oznak życia, dlatego też mundurowi rozpoczęli reanimację, podczas której przywrócili mu oddech. Policjanci ułożyli go w bezpiecznej pozycji i kontrolowali jego stan, do czasu przybycia załogi karetki pogotowia. 27-letni mieszkaniec Jarosławia trafił pod opiekę lekarzy.

Dzięki dobremu rozpoznaniu rewiru służbowego, szybkiej reakcji i kompetentnie udzielonej pierwszej pomocy przez dzielnicowych, udało się uratować ludzkie życie.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!