Strona główna JAROSŁAW Chciał targnąć się na własne życie. Pomoc zjawiła się w porę

Chciał targnąć się na własne życie. Pomoc zjawiła się w porę

0
Reklama

Dzięki szybkiej reakcji oraz profesjonalnie udzielonej pierwszej pomocy, dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu uratowali życie 27-latka, który chciał targnąć się na swoje życie. Funkcjonariusze przystąpili do jego reanimacji, przywrócili mu funkcje życiowe i udzielili pierwszej pomocy. Ratunek przyszedł w ostatniej chwili. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

W niedzielę po godz. 18, dyżurny jarosławskiej komendy został powiadomiony, że 27-letni mężczyzna próbuje targnąć się na swoje życie. W trakcie zgłoszenia, rozmówca podał miejscowość, w której się znajduje nie wskazując dokładnego adresu. Dzielnicowi bardzo szybko ustalili, że 27-latek może przebywać w jednym z hoteli na terenie powiatu jarosławskiego. Pokój, w którym był zameldowany mężczyzna, był zamknięty i pomimo wielokrotnego pukania, nikt go nie otwierał.

Reklama

Funkcjonariusze wiedzieli, że mają mało czasu, i że każda minuta jest bardzo ważna. Przy użyciu zapasowego klucza, policjanci dostali się do środka. Mężczyzna miał na szyi zaciśnięty ręcznik. Funkcjonariusze zwolnili pętlę i udrożnili mu drogi oddechowe. Poszkodowany nie dawał oznak życia, dlatego też mundurowi rozpoczęli reanimację, podczas której przywrócili mu oddech. Policjanci ułożyli go w bezpiecznej pozycji i kontrolowali jego stan, do czasu przybycia załogi karetki pogotowia. 27-letni mieszkaniec Jarosławia trafił pod opiekę lekarzy.

Dzięki dobremu rozpoznaniu rewiru służbowego, szybkiej reakcji i kompetentnie udzielonej pierwszej pomocy przez dzielnicowych, udało się uratować ludzkie życie.

Reklama
Poprzedni artykułTrwają remonty dróg wojewódzkich. Uwaga na utrudnienia
Następny artykułNie żyje Stanisław Skiba. Był trenerem m.in. Resovii i Stali Rzeszów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj