Strona główna #ZwiedzamyPodkarpacie Chatka Puchatka jeszcze zamknięta, nieczynna też jedna ścieżka

Chatka Puchatka jeszcze zamknięta, nieczynna też jedna ścieżka

0
fot. źr. BdPN
Reklama

Bieszczadzki Park Narodowy poinformował, że nadal trwają prace przy Chatce Puchatka:

Turyści, w schronie na Połoninie Wetlińskiej „Chatka Puchatka” ciągle trwają prace wykończeniowe oraz prace związane z porządkowaniem i dostosowaniem otoczenia obiektu do Waszych potrzeb. W związku z tym prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, moment udostępnienia schronu przeciągnie się jeszcze o kilkanaście dni.

Reklama

W międzyczasie, za pomocą środków pozyskanych z Funduszu Leśnego powstają tarasy wraz z ławami i ławo-stołami, które pozwolą wszystkim odwiedzającym na odpoczynek na szczycie połoniny, w najbliższym otoczeniu Chatki. Kamieniarze układają ścieżki dojściowe, a botanicy rozpoczęli regenerację gruntu naruszonego przez prace ziemne. Wkrótce spotkamy się „na Chatce”, o szczegółowym terminie poinformujemy na naszej stronie i FB.     

Dodatkowo do 15 sierpnia zamknięta zostaje jedna ze ścieżek przyrodniczych:

Ze względu na prowadzony wypas koni ścieżka przyrodnicza „Ustrzyki Górne –Wołosate” (symbol ścieżki – salamandra plamista) pozostaje zamknięta do 15 sierpnia. Zamknięcie dotyczy całego odcinka ścieżki. Prosimy o zachowanie ostrożności oraz o korzystanie z drogi głównej.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!