Strona główna WIADOMOŚCI Charytatywne wydarzenia dla Kubusia

Charytatywne wydarzenia dla Kubusia

0
Reklama

10-letni Kubuś walczy z ciężkimi chorobami. O jego historii pisaliśmy tutaj:

Jakub przeszedł już 5 operacji – w tym operacje: na rozszczep podniebienia, przepuklinę, wadę serca oraz sprowadzenie obu jąder.

Reklama

Przez prawie dwa lata chłopiec musiał być karmiony sondą z powodu refluksu i nawracających napadów padaczkowych, z którymi zmaga się do dziś. Ataki te wyniszczają jego ciało i niszczą wszelkie postępy rozwojowe, które z trudem osiągnęliśmy. To były dni pełne rozpaczy, ale również dni, które pozwoliły mi zrozumieć, że jestem matką i muszę być opoką dla mojego syna. Niestety, dotychczasowe leczenie nie przynosi poprawy i nie zmniejsza częstotliwości napadów. Jakub ma także rozwijającą się skoliozę, co wymaga noszenia gorsetu i ciągłej wieloprofilowej rehabilitacji. To pomaga opóźnić nieuchronną operację kręgosłupa i bioder. Każdy dzień to nowa bitwa, ale nie poddamy się- dodaje mama.

Wraz z upływem czasu rosną potrzeby związane z leczeniem i rehabilitacją Jakuba. Potrzebujemy specjalistycznego sprzętu, takiego jak wózek, pionizator, gorsety i ortezy. To są narzędzia, które pomagają mu pokonywać bariery, które stoją na jego drodze.

W najbliższych dniach m.in. w Rozborzu i Łańcucie odbędą się imprezy charytatywne, podczas których zbierane będą datki na leczenie i rehabilitację Kuby:

W Łańcucie w niedzielę odbędzie się turniej charytatywny:

Reklama
Poprzedni artykułKierowca taksówki z promilami
Następny artykułMinuta ciszy przed meczem Stali Mielec z ŁKS-em Łódź

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!