Strona główna TARNOBRZEG Był poszukiwany listem gończym. Zatrzymał go dzielnicowy

Był poszukiwany listem gończym. Zatrzymał go dzielnicowy

0
Reklama

43-letni mieszkaniec Tarnobrzega, chcąc uniknąć odpowiedzialności za popełnione wcześniej przestępstwo, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwanego zauważył dzielnicowy podczas patrolu, na jednej z ulic Tarnobrzega. Był on poszukiwany dwoma listami gończymi. Mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo.

Dzielnicowy z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu patrolując ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu, zauważył mężczyznę, który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości.

Reklama

Funkcjonariusz nie mylił się. Po wylegitymowaniu okazało się, że jest nim 43-letni tarnobrzeżanin poszukiwany dwoma listami gończymi, wydanymi przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu i Prokuraturę Rejonową w Przemyślu, a także zarządzeniem wydanym przez Prokuraturę Rejonową w Tarnobrzegu.

43-letni mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo.

Poprzedni artykułZgłosił kradzież, której nie było
Następny artykułPrzemycała przez granicę… ludzkie włosy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!