Strona główna POLITYKA Bosak i Mentzen w Rzeszowie. Konfederacja w trasie przed wyborami

Bosak i Mentzen w Rzeszowie. Konfederacja w trasie przed wyborami

0
Reklama

W piątek w trasę po Polsce ruszyli liderzy Konfederacji. W niedzielę 20 sierpnia na wyborców czekać będą w stolicy Podkarpacia, Rzeszowie.

Na scenie w Rynku głos zabiorą Krzysztof Bosak, Sławomir Mentzen, a także liderzy z Podkarpacia Tomasz Buczek startujący z okręgu rzeszowskiego z nr 2, a także kandydaci z niższych miejsc na liście.

Reklama

Następne spotkania odbędą się w Olsztynie (26 sierpnia), Krakowie (27 sierpnia), Zielonej Górze (31 sierpnia), Toruniu (1 września), Gdańsku (2 września), Bydgoszczy (3 września), Poznaniu (15 września), Szczecinie (16 września), Wrocławiu (28 września), Opolu (29 września), Nowym Sączu (30 września), Łodzi (1 października), Lublinie (6 października) i Warszawie (7 października). 

Oprócz Wielkiej Trasy Objazdowej Konfederacja ma zaplanowaną na 23 września Konwencję w Katowicach. 

Podczas spotkania w Kielcach Mentzen powiedział:

Musimy przewrócić im ten stolik i iść na wojnę. Jeśli chcemy pokonać ten system to nie można mieć w drużynie lalusiów, potrzebujemy ludzi, którzy nie mają nic do stracenia. Wy musicie 15 października iść i zagłosować. Jeśli się zmotywujecie, wreszcie każdy z was będzie panem własnego losu.

Bosak mówił:

„Tak chcemy żyć” – to hasło naszej konwencji. Chcemy żyć jako wolni ludzie, którzy ciężko pracują na rzecz dobra kraju. W tej chwili opieramy się na wyborcach w młodym i średnim wieku, lecz zachęcamy do współpracy również seniorów.

Poprzedni artykułJuż 95 fałszywych praw jazdy zatrzymanych przez funkcjonariuszy BiOSG
Następny artykułWyjaśniają okoliczności tragedii w Grębowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!