Strona główna KOLBUSZOWA Bluza Boruca, drzewo oliwne i wiele innych. Licytuj dla Emilki

Bluza Boruca, drzewo oliwne i wiele innych. Licytuj dla Emilki

0
Reklama

Emilka Wilk urodziła się z ciężką wadą serca. Jej jedyną szansą na przeżycie jest operacja w Stanach, która będzie kosztować kilka milionów zł. Pochodząca z Kupna (pow. kolbuszowski) mama dziewczynki założyła zbiórkę na portalu siepomaga.pl. Rodzinę wspierają znajomi, którzy organizują licytację na ten szczytny cel.

U Emilki wykryto ciężką wadę serca: zespół Fallota, atrezja zastawki tętnicy płucnej, pień płucny i tętnice płucne skrajnie hipoplastyczne. Dla rodziców ta diagnoza zabrzmiała jak wyrok. Rodzina jednak nie poddaje się i walczy o swoje dziecko. Więcej o historii Emilki możecie przeczytać w poniższym artykule:

Rodzinę dziewczynki wspierają znajomi, którzy organizują pomoc poprzez grupę licytacyjną pod nazwą „Ratujmy serce Emilki – licytacje”.

Reklama

Codziennie można na niej wylicytować wiele rzeczy. Zazwyczaj licytacje trwają dwa dni, ale w przypadku bardzo wartościowych aukcji zostaje ona przedłużona. Tak jest w przypadku bluzy Artura Boruca, którą przekazała pochodząca z Kolbuszowej dziennikarka Canal + Sport Maja Strzelczyk.

Do 9 stycznia potrwa również aukcja ok. 150-letniego drzewa oliwnego. Licytację tę nagłaśniał znany rzeszowski bokser- Łukasz Różański:

Wśród licytacji możemy znaleźć również lekcje pływania, indywidualne treningi piłkarskie, zestaw nalewek, czy szyte na wymiar bluzy.

Ponadto organizowane są kolejne lokalne wydarzenia charytatywne:

Reklama
Poprzedni artykułAndrzej Sztolf- skoczek narciarski z Przeworska (FILM)
Następny artykułZderzenie samochodu z łosiem. Ranna kobieta trafiła do szpitala

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj